Lad os hjælpe dig med din næste transport

Kontakt os allerede i dag for at høre, hvordan vi kan hjælpe med din næste transport. Vi tilbyder rådgivning om, hvordan vi i fællesskab løser dine transport- og logistikudfordringer. Vi ser frem til at give dig et indblik i vores services - og dine muligheder.

Danmarks Fragt Service A/S

Address

  • Gade: Bredholm 2
  • Postnr: 6100
  • By: Haderslev

Contact

  • T: 74 52 11 63
  • E: Denne e-mail adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den.
Anni Schondelmeier

Anni Schondelmeier

Direktør
T: 74 52 11 63
M: 20 99 04 27
E: anni@dfs-as.dk
Erik Schondelmeier

Erik Schondelmeier

Stifter
T: 74 52 11 63
M: 20 99 11 63
E: erik@dfs-as.dk
Anders Schondelmeier

Anders Schondelmeier

Salgschef
T: 74 52 11 63
M: 20 99 04 25
E: anders@dfs-as.dk
Robert Schütz

Robert Schütz

Disponent
T: 74 52 11 63
E: info@dfs-as.dk
Ulla Hansen

Ulla Hansen

Kundeservice og palleregnskab
T: 74 52 11 63
E: ulla@dfs-as.dk
Britta Lorenzen

Britta Lorenzen

Bogholderi
T: 74 52 11 63
E: bogholderi@dfs-as.dk
Oliver Rosendal

Oliver Rosendal

Speditørelev
T: 74 52 11 63
E: kundeservice@dfs-as.dk